Muzikál Pretty Woman

Krásný dobrý den, milí čtenáři. Tak se někdy řízením osudu stane, že akce, na kterou se moc a moc těšíte, se prostě nemůžete zúčastnit. A to se právě stalo mně.
Alespoň jsem vyrazil na Lidickou ulici a splnil své organizátorské povinnosti s rozdáním lístků a focením naší opravdu velké skupiny (byť to na fotce nevypadá). Muzikálu „Pretty woman“ se účastnilo 69 lidí a protože každý má na „Hezkou ženu“ jiný názor, rozhodl jsem se ohlasy na toto představení nechat na těch nejpovolanějších, a sice na účastnících muzikálu stvořeného Městským divadlem v Brně. Tak tedy, pokud jste náhodou (stejně jako já) nebyli, pojďte si přečíst, jaké to bylo:


Představení bylo jako vždy ohromné a bylo moc hezké vidět filmovou klasiku trochu jiným pohledem -divadelním. Nicméně jsem byla nejvíce dojatá až na samém konci. Nebylo to z toho důvodu, že se Vivien splnila její pohádka, ale protože tam zavládla hluboká atmosféra vděku, jak od herců, orchestru, tak i od diváků. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit, neboť v této době není jisté vůbec nic. Děkuji za krásný večer.
Markéta Machová


Za dva seniory z Vysočiny moc díky C35, že nás vyvedl za kulturou. Podle Malčíků byla dobrá volba představení a jeho provedení jen samá chvála. Netušili jsme, co máte v Brně za herecké kapacity. Bohužel jsem si opakovaně naběhl s občerstvením. Strašné víno a ještě horší kafe. To je ale moje chyba, jsem nepoučitelný. To ale rozhodně nemohlo přebít dojem z představení. Ještě jednou moc díky.
Manželé Malčíkovi


Jsem VELMI rád za to, že Club 35 tuto akci zorganizoval, protože v pohnuté době lockdownů a omezení se na kulturu zapomíná více, než na jiné oblasti. A to není dobře. Samotné představení Pretty Woman bylo výborné včetně hereckých i pěveckých výkonů. Skvělá mimopracovní akce „Muzikál“ proběhla a podle mě byla velmi úspěšná nejen, co se týká velikosti (počtu naší účasti), ale také proto, že dlouho nic takového nebylo a kdo ví, kdy zase bude. Takže díky za to.
Martin Macho

Vzala jsem mamku po dlouhé době někam ven a musím říct, že jsem byla šťastná. Slyšet, jak se směje a komentáře typu “ty brďo, ta má hlas, teho znám a jak zhubl (myslím Junáka). Prostě bomba a jsem šťastná, že jsme tam mohli být. Děkuji
Jana Latýnová

Těším se na každé divadelní představení, které Club 35 zorganizuje. Navíc toto bylo po delší době a jít za kulturou mi chybělo. Bylo mi celkem jedno, co budou hrát. Ale Honza Kilian vždycky vybere úžasné kousky, které mě potěší. Samozřejmě film, který byl jako předloha, znám a často jsem s ním dialogy na jevišti porovnávala. Muzikál byl skvělý a největším překvapením pro mě byla prostitutka Kit Deluca, jejíž představitelka velmi krásně zpívala.
Iva Švecová


Již dlouhou dobu (více než rok nebo dva) jsme žádné představení nenavštívili. Málo času, covid, prostě všechno dohromady. Jenom díky tomu, že v C35 máme roční plán a je v něm i divadlo, mohli jsme prožít tento krásný kulturní zážitek. Po představení Pretty Woman jsem si řekl, asi je to škoda, chtěl bych na podobné představení častěji. Film jsem viděl několikrát a mohu říci, rád se na něj podívám znovu. Představení v Městském divadle Brno stálo za to, divadelní pojetí mělo jiskru, humor a samozřejmě také potřebnou romantiku. Skvělý zážitek, jsem rád, že mohu být součástí C35, takto se dostanu do divadla alespoň jednou ročně a někdo mi to celé zorganizuje.
Miroslav Nevěděl & doprovod


Muzikál dobrý a bylo příjemné v této době vyrazit za kulturou.
Pavla Procingerová


Muzikálové provedení známého filmu jsem si užila. Myslím, že herecké obsazení, mezi kterým jsem našla i několik mně známých jmen, bylo skvělé. Líbily se mi také kulisy a světelné efekty. Za zmínku stojí živá hudba, která celé představení doprovázela.
Magdalena Švecová


Muzikál se nám velice líbil. Téma bylo pěkně zpracované, herecké a pěvecké výkony super. Propojení muzikálového zpěvu s operním nás nadchlo a hudba s živým orchestrem v pozadí to jen podpořila. Byli jsme velmi rádi, že jsme mohli tento muzikál zhlédnout. Děkujeme
Pavel Řezáč


Představení bylo úžasné. Obdiv jak režisérovi, tak i hlavním představitelům a tanečníkům. Smekám poklonu i orchestru, který je schovaný ale oni dotvořili tu správnou atmosféru. Díky nádhernému zážitku jsem zapomněla na dnešní divné období. Zapomněla jsem i na Covid a připadala jsem si po dlouhé době opět v pohodě a bez stresu. Ještě jednou chci poděkovat i Vám, že jste dokázali sehnat tolik lístků a umožnili nám takový kulturní zážitek. Vím, jak je těžké sehnat 5 lístků pro mou rodinu.
Hana Hradská


Jsem moc ráda, že jsem mohla s partnerem, svojí mámou a dcerou (a Quatrem) opět vyrazit za kulturou, protože na divadle jsem nebyla snad 100 let. Zážitek byl úžasný. Jednak jsem měla možnost se po delší pauze vidět s kolegy, a za to jsem vždy ráda, ale hlavně jsem mela možnost zhlédnout zpracování muzikálu, jehož děj znám z filmu a tak jsem se mohla plně soustředit na provedení, herecké a pěvecké výkony a kulturní zážitek si užít do sytosti. A není od věci porovnat neporovnatelné (film a divadelní představení). Bylo to super.
Monika Kotoučková


Dlouho jsme v divadle nebyli, tak jsme se těšili. Muzikál se nám moc líbil. Bylo zajímavé sledovat dějovou linku, která je hodně známá, podanou trochu jiným způsobem. Dívali jsme se pak i na alternativní obsazení rolí a i z tohoto pohledu jsme byli spokojeni. A vyprodané hlediště to jenom dokreslilo. Užili jsme si to a děkujeme za podnět.
Marek Beneš s partnerkou


Tak jsem si říkala, jestli mě notorický známý „pohádkový“ film o tom, jak chudá prostitutka k bohatému princi přišla, může v podobě muzikálu ještě vůbec nějak překvapit a překvapil. Tvůrcům se totiž podařilo přenést emoce z poslechu opery no divadelní prkna a opravdu mi běhal mráz po zádech. Tahle scéna pro mě byla snad ještě víc emotivní než při sledování filmu a slzy se mi normálně draly do očí. KRÁSA. Jinak kromě výborných písniček a hereckých výkonů musím pochválit i krásnou práce se světly, měnící se scény vycházející z filmu, které mě opravdu bavily a pěkně svižné tempo celého příběhu.
Pavla Honzírková